W końcu…

Prawdziwy nokaut dla Twojej tkanki tłuszczowej - bez restrykcyjnych diet i chodzenia na siłownię.

Odkryj metodę Przemka Salety

Ale na początku…
Coś bardzo ważnego…
Istnieje pewien mało znany fakt…
Który jest często pomijany…
…a w znaczący sposób pomaga w osiągnięciu zdrowej oraz smukłej sylwetki,
…bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną.

Jeżeli jesteś osobą, która:

 • Nie wie jak zabrać się do ćwiczeń, aby przejść prawdziwą metamorfozę
 • Źle czuje się we własnym ciele i chce znów z uśmiechem spojrzeć w lustro
 • Walczy, aby wrócić do formy po dłuższej przerwie np. po porodzie lub kontuzji
 • Czuje, że potrzebuje motywacji i wsparcia, aby szybko osiągnąć swój cel
 • Ma słomiany zapał, ale pragnie w końcu to zmienić, poczuć się zdrowo i odmienić swoje życie
 • Ma dość skomplikowanych ćwiczeń, które zajmują dużo czasu
 • Nudzi się treningami, szuka nowych wyzwań i chce spróbować czegoś nieszablonowego
Jeśli jesteś którąś z tych osób to wiedz, że…
…jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli masz ponad 30 lat…

…a w szczególności jeśli prowadzisz coraz mniej aktywny tryb życia, prawdopodobnie wchodzisz w fazę zwaną somatopauzą.
Somatopauza to postępujący spadek hormonu wzrostu (HGH).

Ma ona ścisły związek z naturalnym procesem starzenia się człowieka, spowodowanym niedoczynnością przysadki mózgowej. Optymalny poziom HGH przynosi wiele korzyści. Między innymi:

 • Stymuluje wzrost masy mięśniowej
 • Podkręca metabolizm, zwiększając efektywność spalania nadmiaru tłuszczu
 • Zmniejsza ryzyko zachorowań
 • Pozytywnie wpływa na stan psychiczny i emocjonalny

Najwyższy poziom wydzielania hormonu wzrostu przypada na okres dojrzewania, a następnie stopniowo maleje wraz z wiekiem. Po 25-tym roku życia produkcja hormonu wzrostu przez organizm znacząco spada. W wieku 50 lat przeciętna osoba posiada tylko połowę poziomu hormonu. Należy również mieć na uwadze, że osoby prowadzące niezdrowy tryb życia, z nadwagą lub narażone na długotrwały stres będą wytwarzać go jeszcze mniej.

Niestety przywrócenie poziomu hormonu do stanu z czasów młodzieńczych nie jest możliwe. Jednak istnieje skuteczna metoda, dzięki której w sposób całkowicie naturalny pobudzisz swój organizm do produkcji HGH.
Przyspieszysz w ten sposób spalanie kalorii i zbudujesz zrównoważoną masę mięśniową. W rezultacie będziesz mógł pochwalić się świetną sylwetką, a przy tym cieszyć się dobrym zdrowiem.

  Jak naturalnie pobudzić produkcję hormonu wzrostu?

  Naturalnym sposobem pobudzenia produkcji hormonu wzrostu jest przede wszystkim intensywny wysiłek fizyczny.
  Ale niestety nie każdy…

  NOKAUT25 – mistrzowski program treningowy Przemka Salety

  NOKAUT25 to jedyny w swoim rodzaju 8-tygodniowy program treningowy dostępny online, zaprojektowany z myślą o osobach, które pragną w sposób naturalny pobudzić produkcję HGH w organizmie oraz:

  • Poprawić sylwetkę
  • Polepszyć swoją kondycję fizyczną i mentalną
  • Pozbyć się zbędnych kilogramów
  • Poznać techniki bokserskie

  NOKAUT25 jest oficjalnym programem treningowym VOD, ułożonym przez mistrza świata w kick-boxingu oraz mistrza Europy w boksie zawodowym Przemka Saletę, z pomocą specjalisty od przygotowania fizycznego Dariusza Giersa.

  Poznaj 3 główne filary programu NOKAUT25

  Unikalne połączenie intensywnych 25-min sesji treningowych z elementami boksu

  To bez wątpienia wybuchowa mieszanka treningu kondycyjno-siłowego, na który składają się 3 sesje tygodniowo. Dzięki temu zestawieniu znakomicie pobudzisz naturalną produkcję hormonu wzrostu w organizmie, który da Ci „niesprawiedliwą” przewagę podczas spalania zbędnych kilogramów, a ponadto…
  – zwiększysz wydolność oraz wytrzymałość organizmu
  – zapobiegniesz kontuzjom i przyspieszysz regenerację organizmu
  – skutecznie zamienisz tkankę tłuszczową na mięśnie
  – ba!, spowolnisz procesy starzenia

  Dwuetapowy program treningowy

  Pierwsze 4 tygodnie kładą duży nacisk na wzmocnienie siły i kondycji fizycznej poprzez trening ogólnorozwojowy połączony z elementami boksu.
  Kolejne 4 tygodnie to zwiększenie treningów z wykorzystaniem technik bokserskich, ćwiczenia z siłą dynamiczną z dodatkiem ćwiczeń ogólnorozwojowych.
  Taki tryb treningowy pozwala osobom początkującym stopniowo przyzwyczaić organizm do wysiłku fizycznego, zwiększając ich motywację do pracy nad sobą i dążenie do celu.
  Ponadto, elementy treningu bokserskiego sprawiają, że ćwiczenia są ciekawsze i dają większe poczucie satysfakcji.

  Rundowy system treningowy

  To system umożliwiający osobom bardziej zaawansowanym, dostosowanie intensywności treningów do własnych potrzeb, a co za tym idzie, znaczące poprawienie kondycji fizycznej i nie tylko. Trening bokserski również ukształtuje twój charakter oraz sprawi, że będziesz bardziej pewny siebie – nie tylko w podbramkowych sytuacjach.

  Połączenie tych 3 elementów dostarczy Ci niezwykłych korzyści:

  Zyskasz płaski brzuch.

  1) Ćwiczenia z elementami boksu wzmacniają mięśnie brzucha, pośladków, nóg oraz ramiona. W trakcie takiego treningu możesz spalić nawet do 500 kalorii w 25 minut! Dzięki ćwiczeniom opracowanym przez Przemka Saletę w bardzo szybkim tempie pozbędziesz się zbędnych kilogramów i osiągniesz spektakularną, wysportowaną figurę oraz poprawisz kondycję.

  Uwolnisz się od stresu i rozładujesz negatywne emocje

  2) Stres jest zjawiskiem, który w mniejszym lub w większym stopniu dotyka każdego. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że żyje w ciągłym napięciu. Dzięki zaledwie 3 treningom w tygodniu oczyścisz swój umysł od negatywnych emocji. W rezultacie będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem w ciągu dnia a w nocy lepszym snem niż kiedykolwiek wcześniej.

  Wzmocnisz siłę wewnętrzną

  3) Boks jest wyjątkowym sportem, który buduje nie tylko mięśnie, ale również charakter. Z pomocą programu NOKAUT25, który zawiera elementy boksu, zbudujesz mocną i stabilną siłę wewnętrzną, która pozytywnie wpłynie na wszystkie sfery twojego życia: na życie osobiste, na pracę, relacje z innymi i motywację do życia. Dużo łatwiej osiągniesz cele, o których nawet nie śniłeś

  4) Rozwijanie umiejętności bokserskich przynosi komfort psychiczny i daje poczucie pewności siebie w sytuacjach ewentualnego zagrożenia. Nawet drobne elementy samoobrony mogą być kluczowe i pomóc Ci zachować wewnętrzne opanowanie w sytuacjach kryzysowych. Dzięki programowi treningowemu NOKAUT25 poznasz różne elementy boksu – bezpośrednio od Mistrza Świata w kick-boxingu Przemka Salety.

  Pewnie powiesz… ”Boks nie jest dla mnie. Nie jestem wojownikiem”

  Bądźmy szczerzy. Boks może być przerażający – ale tylko w sytuacji, kiedy musisz z kimś walczyć.
  Nie daj się zastraszyć. Profesjonalni bokserzy doznają dość sporo urazów mózgu. Jednak dzieje się tak tylko dlatego, że walczą z innymi, przyjmując przy tym wiele ciosów na głowę. Prawda jest taka, że nie każdy powinien podejmować rękawice i stawać do walki, ale z treningowego punktu widzenia boks przynosi same korzyści.

  Trening bokserski jako sposób na fitness

  Program NOKAUT25 nie zrobi z Ciebie profesjonalnego boksera, ani nawet amatora. Trening przygotowany przez Przemka Saletę opiera się na wyłącznie na ćwiczeniach kondycyjno-siłowych z elementami techniki bokserskiej. Bez walk. Jest więc całkowicie bezpieczny dla każdego.

  Kobiety? Dzieci?

  Trening bokserski wielu osobom kojarzy się z typowo męską dyscypliną dla prawdziwych fajterów – ale nic z tych rzeczy! Na bokserskich salach treningowych coraz więcej widzi się kobiety, które w pewnych aspektach mogą zawstydzić niejednego mężczyznę. Kobiety podczas ćwiczeń dają z siebie naprawdę wszystko, a nawet szybciej radzą sobie z przyswajaniem elementów kunsztu bokserskiego.
  NOKAUT25 to ćwiczenia dla każdego, bez względu na płeć, a nawet wiek. Dzięki rundowemu systemowi treningów każdy może dostosować tempo do własnych możliwości. Trening mogą wykonywać nie tylko dorośli, ale także dzieci.

  Cały trening możesz wykonać w domu! Bez sprzętu!

  Jesteś osobą, która ceni sobie prywatność, nie lubi zbędnych obserwatorów, a przy tym chce zaoszczędzić czas i pieniądze?
  W programie treningowym NOKAUT25 wszystkie ćwiczenia zaprojektowane są tak, abyś mógł wykonać je sam w domu, bez specjalistycznego wyposażenia treningowego. Nie musisz marnować czasu na pakowanie rzeczy na siłownie ani na dojazdy. Nie musisz również podpisywać umowy z miesięcznymi opłatami. Wystarczy Ci wygodny dywan lub mata treningowa. Osoby bardziej doświadczone mogą również dodać do ćwiczeń gumy treningowe oraz małe hantle lub butelki wody, a w rezultacie jeszcze bardziej zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość fizyczną.
  Oczywiście treningi możesz również realizować na siłowni. Z użyciem worka bokserskiego, trening może sprawiać jeszcze więcej satysfakcji, a przy tym być bardziej wymagający. Wszystko zależy od Twojej obecnej kondycji i wymagań.

  Czy NOKAUT25 jest dla każdego?

  Niestety program NOKAUT25 nie jest dla wszystkich. Aby dowiedzieć się, czy jest on odpowiedni dla Ciebie, przeczytaj uważnie poniższe podpunkty:

  NOKAUT25 NIE jest dla osób które:

  • Zadowalają się obecną sytuacją i nie chcą iść do przodu
  • Mają negatywne podejście do życia i bez przerwy narzekają
  • Szukają magicznej pigułki, która zmieni całe ich życie, bez potrzeby wykonywania regularnych treningów
  • Nie są gotowi wziąć odpowiedzialności za własne życie, a o swoje porażki obwiniają innych

  NOKAUT25 jest idealny dla Ciebie, jeśli:

  • Czujesz, że jesteś w stanie poświęcić 25 minut na intensywny trening 3 razy w tygodniu
  • Chcesz zbudować wymarzoną sylwetkę i cieszyć się dobrym zdrowiem
  • Czujesz się mało pewny siebie i chcesz to w końcu zmienić
  • Szukasz motywacji i wsparcia, aby zacząć ćwiczyć i osiągać zadowalające rezultaty
  • Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i przejść prawdziwą metamorfozę
  Co dokładnie otrzymasz, dołączając do programu NOKAUT25?

  Pakiet główny

  1) 25 materiałów wideo online

  Każdy trening to oddzielne 25-minutowe wideo. Dzięki temu dużo prościej wykonasz zaplanowane ćwiczenia i będziesz mieć pewność, że zmierzasz w wyznaczonym kierunku. Program treningowy jest podzielony na 2 etapy. Pierwsze 4 tygodnie służą wzmocnieniu siły i kondycji fizycznej, a kolejne 4 tygodnie stanowią zwiększenie treningów z wykorzystaniem elementów bokserskich.

   

  2) Plan treningowy w formacie pdf

  To gotowa rozpiska, którą możesz wydrukować i zabrać ze sobą na siłownię. Dzięki niej nie zapomnisz jakie ćwiczenia są przygotowane na dany dzień.

  3) Jak skutecznie uniknąć kontuzji? – trening mięśni głębokich

  To dodatkowe ćwiczenia, które pomagają zbudować silną sylwetkę, wspierają utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz minimalizują prawdopodobieństwo kontuzji.

  4) Krótka rozgrzewka.

  Jest to materiał wideo, w którym dowiesz się, jak przeprowadzić szybką i efektywną rozgrzewkę, gdy nie mamy zbyt wiele czasu.

  5) Jak poprawnie się rozciągać?
  Poznasz techniki, które poprawią Twój zakres ruchu oraz przygotują mięśnie do kolejnych treningów.

  (Wszystkie rzeczy z pakietu podstawowego otrzymasz w formie cyfrowej na platformie VOD).

  Pakiet VIP

  Dodatkowo w pakiecie vip otrzymasz:

  6) Dwie indywidualne konsultacje

   To dwie 30-minutowe konsultacje 1 na 1 z Przemkiem Saletą, które możesz odbyć w trakcie programu przez telefon lub skype.

  7) Guma treningowa.

  Osoby bardziej doświadczone mogą dodać ją do ćwiczeń, w rezultacie jeszcze bardziej zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość fizyczną.

  8) Zdjęcie z autografem i dedykacją.

  9) Dwie zniżki w kwocie 50 zł

  Są to zniżki na trening personalny z Przemkiem Saletą. Normalna cena godziny treningu personalnego z Przemkiem Saletą wynosi 300 zł. Z tą zniżką za pierwsze 2 godziny zapłacisz 250 za godzinę.

  10) Dodatkowe 10% na pozostałe produkty.

  Dodatkowa 10% zniżka na wszystkie pozostałe produkty, które znajdziesz w sklepie internetowym Przemka Salety.

  Z uwagi na indywidualne konsultacje, pakiet vip jest ograniczony ilościowo i nie zawsze dostępny.

  Pakiet VIP Jeden na Jeden

  11) Indywidualny trening bokserski

  Indywidualny trening bokserski z Przemkiem Saletą 2 x 60 min w Warszawie lub w Tajlandii albo dodatkowy mentoring 2 x 60 min przez telefon lub Skype, do wykorzystania w ciągu 6 mcy.

  Co dokładnie otrzymasz, dołączając do programu NOKAUT25?

  Jedna decyzja, która może zmienić Twoje życie…  Zobacz jak to zrobili już inni:

  Zainwestuj w siebie już dziś. Wybierz pakiet, który odpowiada Tobie najbardziej…

   

  Pozbądź się zbędnych kilogramów raz na zawsze – osiągnij formę życia!

  Jak będziesz się czuć, kiedy wrócisz do formy i uzyskasz wymarzoną sylwetkę?
  Co inni powiedzą, gdy zobaczą Twoją metamorfozę?
  Jak odmieni się Twoje życie, gdy poczujesz w sobie więcej siły i pewności siebie?
  Jak poprawi się Twoje zdrowie, gdy uwolnisz się od stresu i uzyskasz spokojny sen?
  Odpowiedzi na te pytania możesz uzyskać już za kilka tygodni.
  …tak, wymagane jest Twoje zaangażowanie. Wszystko zależy od Ciebie.

  Zero ryzyka! 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Jeśli dzisiaj dokonasz zakupu programu treningowego Nokaut25 i stwierdzisz, że nie jest dla Ciebie, obojętnie z jakiegokolwiek powodu – otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy. Wystarczy, że wyślesz email na hello@przemeksaleta.com, a natychmiast zlecimy pełen zwrot. Przysługuje Ci gwarancja 30 dni od daty otrzymania pierwszego tygodnia z ćwiczeniami. Nawet jeśli jesteś tylko ciekaw, dołącz i poznaj program od środka. Przekonaj się, czy jest on dla Ciebie.

  Teraz zapoznaj się z opiniami osób, które podjęły już swój pierwszy krok

  Zrób coś dla siebie i jak najszybciej dołącz do programu treningowego NOKAUT25.
  Zrobisz to, wybierając jeden z poniższych pakietów:

  Chronimy twoją prywatność

  30 dniowa gwarancja. 100 % satysfakcji

  Bezpieczeństwo twoich danych

  Jeśli chcesz oddać kurs, zwrócę Ci pieniądze, bez żadnych pytań.

  SSL Certyfikat - Bezpieczne zakupy

  Wybierz TERAZ nową, lepszą wersję siebie!Już teraz, błyskawicznie osiągnij ZE MNĄ swoje cele.Skorzystaj z mojego ponad 30 letniego doświadczenia.Możesz też NIC nie robić i NIC nie zmieniać.To co, widzimy się w programie NOKAUT25.