W końcu…

Prawdziwy nokaut dla Twojej tkanki tłuszczowej - bez restrykcyjnych diet i chodzenia na siłownię.

Odkryj metodę Przemka Salety

Ale na początku…
Coś bardzo ważnego…
Istnieje pewien mało znany fakt…
Który jest często pomijany…
…a w znaczący sposób pomaga w osiągnięciu zdrowej oraz smukłej sylwetki,
…bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną.

Jeżeli jesteś osobą, która:

 • Nie wie jak zabrać się do ćwiczeń, aby przejść prawdziwą metamorfozę
 • Źle czuje się we własnym ciele i chce znów z uśmiechem spojrzeć w lustro
 • Walczy, aby wrócić do formy po dłuższej przerwie np. po porodzie lub kontuzji
 • Czuje, że potrzebuje motywacji i wsparcia, aby szybko osiągnąć swój cel
 • Ma słomiany zapał, ale pragnie w końcu to zmienić, poczuć się zdrowo i odmienić swoje życie
 • Ma dość skomplikowanych ćwiczeń, które zajmują dużo czasu
 • Nudzi się treningami, szuka nowych wyzwań i chce spróbować czegoś nieszablonowego
Jeśli jesteś którąś z tych osób to wiedz, że…
…jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli masz ponad 30 lat…

…a w szczególności jeśli prowadzisz coraz mniej aktywny tryb życia, prawdopodobnie wchodzisz w fazę zwaną somatopauzą.
Somatopauza to postępujący spadek hormonu wzrostu (HGH).

Ma ona ścisły związek z naturalnym procesem starzenia się człowieka, spowodowanym niedoczynnością przysadki mózgowej. Optymalny poziom HGH przynosi wiele korzyści. Między innymi:

 • Stymuluje wzrost masy mięśniowej
 • Podkręca metabolizm, zwiększając efektywność spalania nadmiaru tłuszczu
 • Zmniejsza ryzyko zachorowań
 • Pozytywnie wpływa na stan psychiczny i emocjonalny

Najwyższy poziom wydzielania hormonu wzrostu przypada na okres dojrzewania, a następnie stopniowo maleje wraz z wiekiem. Po 25-tym roku życia produkcja hormonu wzrostu przez organizm znacząco spada. W wieku 50 lat przeciętna osoba posiada tylko połowę poziomu hormonu. Należy również mieć na uwadze, że osoby prowadzące niezdrowy tryb życia, z nadwagą lub narażone na długotrwały stres będą wytwarzać go jeszcze mniej.

Niestety przywrócenie poziomu hormonu do stanu z czasów młodzieńczych nie jest możliwe. Jednak istnieje skuteczna metoda, dzięki której w sposób całkowicie naturalny pobudzisz swój organizm do produkcji HGH.
Przyspieszysz w ten sposób spalanie kalorii i zbudujesz zrównoważoną masę mięśniową. W rezultacie będziesz mógł pochwalić się świetną sylwetką, a przy tym cieszyć się dobrym zdrowiem.

  Jak naturalnie pobudzić produkcję hormonu wzrostu?

  Naturalnym sposobem pobudzenia produkcji hormonu wzrostu jest przede wszystkim intensywny wysiłek fizyczny.
  Ale niestety nie każdy…

  NOKAUT25 – mistrzowski program treningowy Przemka Salety

  NOKAUT25 to jedyny w swoim rodzaju 8-tygodniowy program treningowy dostępny online, zaprojektowany z myślą o osobach, które pragną w sposób naturalny pobudzić produkcję HGH w organizmie oraz:

  • Poprawić sylwetkę
  • Polepszyć swoją kondycję fizyczną i mentalną
  • Pozbyć się zbędnych kilogramów
  • Poznać techniki bokserskie

  NOKAUT25 jest oficjalnym programem treningowym VOD, ułożonym przez mistrza świata w kick-boxingu oraz mistrza Europy w boksie zawodowym Przemka Saletę, z pomocą specjalisty od przygotowania fizycznego Dariusza Giersa.

  Poznaj 3 główne filary programu NOKAUT25

  ddp-md-icon|md-timer|

  Unikalne połączenie intensywnych 25-min sesji treningowych z elementami boksu

  To bez wątpienia wybuchowa mieszanka treningu kondycyjno-siłowego, na który składają się 3 sesje tygodniowo. Dzięki temu zestawieniu znakomicie pobudzisz naturalną produkcję hormonu wzrostu w organizmie, który da Ci „niesprawiedliwą” przewagę podczas spalania zbędnych kilogramów, a ponadto…
  – zwiększysz wydolność oraz wytrzymałość organizmu
  – zapobiegniesz kontuzjom i przyspieszysz regenerację organizmu
  – skutecznie zamienisz tkankę tłuszczową na mięśnie
  – ba!, spowolnisz procesy starzenia

  ddp-md-icon|md-filter_2|

  Dwuetapowy program treningowy

  Pierwsze 4 tygodnie kładą duży nacisk na wzmocnienie siły i kondycji fizycznej poprzez trening ogólnorozwojowy połączony z elementami boksu.
  Kolejne 4 tygodnie to zwiększenie treningów z wykorzystaniem technik bokserskich, ćwiczenia z siłą dynamiczną z dodatkiem ćwiczeń ogólnorozwojowych.
  Taki tryb treningowy pozwala osobom początkującym stopniowo przyzwyczaić organizm do wysiłku fizycznego, zwiększając ich motywację do pracy nad sobą i dążenie do celu.
  Ponadto, elementy treningu bokserskiego sprawiają, że ćwiczenia są ciekawsze i dają większe poczucie satysfakcji.

  ddp-md-icon|md-repeat|

  Rundowy system treningowy

  To system umożliwiający osobom bardziej zaawansowanym, dostosowanie intensywności treningów do własnych potrzeb, a co za tym idzie, znaczące poprawienie kondycji fizycznej i nie tylko. Trening bokserski również ukształtuje twój charakter oraz sprawi, że będziesz bardziej pewny siebie – nie tylko w podbramkowych sytuacjach.

  Połączenie tych 3 elementów dostarczy Ci niezwykłych korzyści:

  Zyskasz płaski brzuch.

  1) Ćwiczenia z elementami boksu wzmacniają mięśnie brzucha, pośladków, nóg oraz ramiona. W trakcie takiego treningu możesz spalić nawet do 500 kalorii w 25 minut! Dzięki ćwiczeniom opracowanym przez Przemka Saletę w bardzo szybkim tempie pozbędziesz się zbędnych kilogramów i osiągniesz spektakularną, wysportowaną figurę oraz poprawisz kondycję.

  Uwolnisz się od stresu i rozładujesz negatywne emocje

  2) Stres jest zjawiskiem, który w mniejszym lub w większym stopniu dotyka każdego. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że żyje w ciągłym napięciu. Dzięki zaledwie 3 treningom w tygodniu oczyścisz swój umysł od negatywnych emocji. W rezultacie będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem w ciągu dnia a w nocy lepszym snem niż kiedykolwiek wcześniej.

  Wzmocnisz siłę wewnętrzną

  3) Boks jest wyjątkowym sportem, który buduje nie tylko mięśnie, ale również charakter. Z pomocą programu NOKAUT25, który zawiera elementy boksu, zbudujesz mocną i stabilną siłę wewnętrzną, która pozytywnie wpłynie na wszystkie sfery twojego życia: na życie osobiste, na pracę, relacje z innymi i motywację do życia. Dużo łatwiej osiągniesz cele, o których nawet nie śniłeś

  Rozwiniesz pewność siebie.

  4) Rozwijanie umiejętności bokserskich przynosi komfort psychiczny i daje poczucie pewności siebie w sytuacjach ewentualnego zagrożenia. Nawet drobne elementy samoobrony mogą być kluczowe i pomóc Ci zachować wewnętrzne opanowanie w sytuacjach kryzysowych. Dzięki programowi treningowemu NOKAUT25 poznasz różne elementy boksu – bezpośrednio od Mistrza Świata w kick-boxingu Przemka Salety.

  Opinie 

  Pewnie powiesz… ”Boks nie jest dla mnie. Nie jestem wojownikiem”

  Bądźmy szczerzy. Boks może być przerażający – ale tylko w sytuacji, kiedy musisz z kimś walczyć.
  Nie daj się zastraszyć. Profesjonalni bokserzy doznają dość sporo urazów mózgu. Jednak dzieje się tak tylko dlatego, że walczą z innymi, przyjmując przy tym wiele ciosów na głowę. Prawda jest taka, że nie każdy powinien podejmować rękawice i stawać do walki, ale z treningowego punktu widzenia boks przynosi same korzyści.

  Trening bokserski jako sposób na fitness

  Program NOKAUT25 nie zrobi z Ciebie profesjonalnego boksera, ani nawet amatora. Trening przygotowany przez Przemka Saletę opiera się na wyłącznie na ćwiczeniach kondycyjno-siłowych z elementami techniki bokserskiej. Bez walk. Jest więc całkowicie bezpieczny dla każdego.

  Kobiety? Dzieci?

  Trening bokserski wielu osobom kojarzy się z typowo męską dyscypliną dla prawdziwych fajterów – ale nic z tych rzeczy! Na bokserskich salach treningowych coraz więcej widzi się kobiety, które w pewnych aspektach mogą zawstydzić niejednego mężczyznę. Kobiety podczas ćwiczeń dają z siebie naprawdę wszystko, a nawet szybciej radzą sobie z przyswajaniem elementów kunsztu bokserskiego.
  NOKAUT25 to ćwiczenia dla każdego, bez względu na płeć, a nawet wiek. Dzięki rundowemu systemowi treningów każdy może dostosować tempo do własnych możliwości. Trening mogą wykonywać nie tylko dorośli, ale także dzieci.

  Cały trening możesz wykonać w domu! Bez sprzętu!

  Jesteś osobą, która ceni sobie prywatność, nie lubi zbędnych obserwatorów, a przy tym chce zaoszczędzić czas i pieniądze?
  W programie treningowym NOKAUT25 wszystkie ćwiczenia zaprojektowane są tak, abyś mógł wykonać je sam w domu, bez specjalistycznego wyposażenia treningowego. Nie musisz marnować czasu na pakowanie rzeczy na siłownie ani na dojazdy. Nie musisz również podpisywać umowy z miesięcznymi opłatami. Wystarczy Ci wygodny dywan lub mata treningowa. Osoby bardziej doświadczone mogą również dodać do ćwiczeń gumy treningowe oraz małe hantle lub butelki wody, a w rezultacie jeszcze bardziej zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość fizyczną.
  Oczywiście treningi możesz również realizować na siłowni. Z użyciem worka bokserskiego, trening może sprawiać jeszcze więcej satysfakcji, a przy tym być bardziej wymagający. Wszystko zależy od Twojej obecnej kondycji i wymagań.

  Czy NOKAUT25 jest dla każdego?

  Niestety program NOKAUT25 nie jest dla wszystkich. Aby dowiedzieć się, czy jest on odpowiedni dla Ciebie, przeczytaj uważnie poniższe podpunkty:

  NOKAUT25 NIE jest dla osób które:

  • Zadowalają się obecną sytuacją i nie chcą iść do przodu
  • Mają negatywne podejście do życia i bez przerwy narzekają
  • Szukają magicznej pigułki, która zmieni całe ich życie, bez potrzeby wykonywania regularnych treningów
  • Nie są gotowi wziąć odpowiedzialności za własne życie, a o swoje porażki obwiniają innych

  NOKAUT25 jest idealny dla Ciebie, jeśli:

  • Czujesz, że jesteś w stanie poświęcić 25 minut na intensywny trening 3 razy w tygodniu
  • Chcesz zbudować wymarzoną sylwetkę i cieszyć się dobrym zdrowiem
  • Czujesz się mało pewny siebie i chcesz to w końcu zmienić
  • Szukasz motywacji i wsparcia, aby zacząć ćwiczyć i osiągać zadowalające rezultaty
  • Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i przejść prawdziwą metamorfozę
  Co dokładnie otrzymasz, dołączając do programu NOKAUT25?

  Pakiet główny

  1) 25 materiałów wideo online

  Każdy trening to oddzielne 25-minutowe wideo. Dzięki temu dużo prościej wykonasz zaplanowane ćwiczenia i będziesz mieć pewność, że zmierzasz w wyznaczonym kierunku. Program treningowy jest podzielony na 2 etapy. Pierwsze 4 tygodnie służą wzmocnieniu siły i kondycji fizycznej, a kolejne 4 tygodnie stanowią zwiększenie treningów z wykorzystaniem elementów bokserskich.

   

  2) Plan treningowy w formacie pdf

  To gotowa rozpiska, którą możesz wydrukować i zabrać ze sobą na siłownię. Dzięki niej nie zapomnisz jakie ćwiczenia są przygotowane na dany dzień.

  3) Jak skutecznie uniknąć kontuzji? – trening mięśni głębokich

  To dodatkowe ćwiczenia, które pomagają zbudować silną sylwetkę, wspierają utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz minimalizują prawdopodobieństwo kontuzji.

  4) Krótka rozgrzewka.

  Jest to materiał wideo, w którym dowiesz się, jak przeprowadzić szybką i efektywną rozgrzewkę, gdy nie mamy zbyt wiele czasu.

  5) Jak poprawnie się rozciągać?
  Poznasz techniki, które poprawią Twój zakres ruchu oraz przygotują mięśnie do kolejnych treningów.

  (Wszystkie rzeczy z pakietu podstawowego otrzymasz w formie cyfrowej na platformie VOD).

  Pakiet VIP

  Dodatkowo w pakiecie vip otrzymasz:

  6) Dwie indywidualne konsultacje

   To dwie 30-minutowe konsultacje 1 na 1 z Przemkiem Saletą, które możesz odbyć w trakcie programu przez telefon lub skype.

  7) Guma treningowa.

  Osoby bardziej doświadczone mogą dodać ją do ćwiczeń, w rezultacie jeszcze bardziej zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość fizyczną.

  8) Zdjęcie z autografem i dedykacją.

  9) Dwie zniżki w kwocie 50 zł

  Są to zniżki na trening personalny z Przemkiem Saletą. Normalna cena godziny treningu personalnego z Przemkiem Saletą wynosi 300 zł. Z tą zniżką za pierwsze 2 godziny zapłacisz 250 za godzinę.

  10) Dodatkowe 10% na pozostałe produkty.

  Dodatkowa 10% zniżka na wszystkie pozostałe produkty, które znajdziesz w sklepie internetowym Przemka Salety.

  Z uwagi na indywidualne konsultacje, pakiet vip jest ograniczony ilościowo i nie zawsze dostępny.

  Pakiet VIP Jeden na Jeden

  11) Indywidualny trening bokserski

  Indywidualny trening bokserski z Przemkiem Saletą 2 x 60 min w Warszawie lub w Tajlandii albo dodatkowy mentoring 2 x 60 min przez telefon lub Skype, do wykorzystania w ciągu 6 mcy.

  Co dokładnie otrzymasz, dołączając do programu NOKAUT25?

  Jedna decyzja, która może zmienić Twoje życie…  Zobacz jak to zrobili już inni:

  Zainwestuj w siebie już dziś. Wybierz pakiet, który odpowiada Tobie najbardziej…

   

  Pozbądź się zbędnych kilogramów raz na zawsze – osiągnij formę życia!

  Jak będziesz się czuć, kiedy wrócisz do formy i uzyskasz wymarzoną sylwetkę?
  Co inni powiedzą, gdy zobaczą Twoją metamorfozę?
  Jak odmieni się Twoje życie, gdy poczujesz w sobie więcej siły i pewności siebie?
  Jak poprawi się Twoje zdrowie, gdy uwolnisz się od stresu i uzyskasz spokojny sen?
  Odpowiedzi na te pytania możesz uzyskać już za kilka tygodni.
  …tak, wymagane jest Twoje zaangażowanie. Wszystko zależy od Ciebie.

  Zero ryzyka! 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Jeśli dzisiaj dokonasz zakupu programu treningowego Nokaut25 i stwierdzisz, że nie jest dla Ciebie, obojętnie z jakiegokolwiek powodu – otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy. Wystarczy, że wyślesz email na hello@przemeksaleta.com, a natychmiast zlecimy pełen zwrot. Przysługuje Ci gwarancja 30 dni od daty otrzymania pierwszego tygodnia z ćwiczeniami. Nawet jeśli jesteś tylko ciekaw, dołącz i poznaj program od środka. Przekonaj się, czy jest on dla Ciebie.

  Teraz zapoznaj się z opiniami osób, które podjęły już swój pierwszy krok

  Zrób coś dla siebie i jak najszybciej dołącz do programu treningowego NOKAUT25.
  Zrobisz to, wybierając jeden z poniższych pakietów:

  Chronimy twoją prywatność

  30 dniowa gwarancja. 100 % satysfakcji

  Bezpieczeństwo twoich danych

  Jeśli chcesz oddać kurs, zwrócę Ci pieniądze, bez żadnych pytań.

  SSL Certyfikat - Bezpieczne zakupy

  Wybierz TERAZ nową, lepszą wersję siebie!Już teraz, błyskawicznie osiągnij ZE MNĄ swoje cele.Skorzystaj z mojego ponad 30 letniego doświadczenia.Możesz też NIC nie robić i NIC nie zmieniać.To co, widzimy się w programie NOKAUT25.

  Q

  Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

  M
  ddp-et-icon|et-icon-minus-alt|

  Link niedostępny.
  Dostęp otrzymasz w kolejnym emailu.